אוניפארם

נעים להכיר

אוניפארם היא חברת תרופות ישראלית המפתחת ומשווקת תרופות גנריות מאז 1975.

החברה הוקמה על ידי מגיסטר זבולון תומר, שהיה אז רוקח צעיר, מוכשר ונחוש שרצה לחולל שינוי בתעשיית התרופות בישראל. עם הזמן, מה שהתחיל כ  ONE MAN SHOW הפך לחברה של ממש. אוניפארם צמחה בקצב מטאורי, הרחיבה את קו המוצרים שלה, והפכה לשחקן מרכזי בשוק התרופות הגנריות בישראל, תוך שהיא מובילה לחסכון של מיליוני שקלים מידי שנה עבור שוק הבריאות בישראל. עם השנים, הצטרפו לחברה שני בניו של זבולון, רון וגיל תומר, שניהם בעלי PhD  ברוקחות.

כיום, חברת אוניפארם, מחלוצות הגנריקה בארץ, מונה מעל 200 עובדים, מייצרת תרופות חדשניות המטפלות בקשת רחבה של מחלות וסימפטומים, פועלת ותורמת לרפואה טובה יותר בישראל, תוך השתלבות בשוק בעבודה בצפון הארץ.

כל תהליכי העבודה נעשים תוך הקפדה על מקצוענות ודייקנות חסרות פשרות, החל משלב פיתוח התרופה, ייצורה ועד לשיווקה בבתי המרקחת. כל זאת, על מנת לממש את חזון החברה המלווה אותה כבר מעל לארבעים שנה, לאפשר רפואה טובה ונגישה יותר בישראל, ולעזור לכל מטופל ומטופלת לשפר את איכות חייהם.

ב-2017 השיקה אוניפארם את מפעלה החדש באזור התעשייה "מבוא כרמל" הנמצא דרומית ליוקנעם.

הקמת המפעל היוותה צעד נוסף במטרה להבטיח ייצור תרופות ברמה הגבוהה ביותר, בעזרת טכנולוגיות פורצות דרך, בתהליך פיתוח המאפשר את יציאתן המהירה אל השוק.

החזון שלנו

מיום הקמתה ועד היום, למעלה מ - 40 שנים, אסטרטגיית החברה,  המטרות, היעדים והפעילות , נובעים מהחזון שלנו להוביל ולאפשר רפואה טובה יותר בישראל.  יחד אנחנו מובילים ומאפשרים, מגוון רב של תרופות, כולן, זמינות לכלל המטופלים.

אוניפארם מפתחת תרופות גנריות מובילות וחדשניות מתוך תחושת שליחות חזקה המלווה אותה לכל אורך הדרך  לשפר את פני הרפואה בישראל, להנגיש תרופות לכלל הציבור ולעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים טובים יותר.

התרופות הגנריות שאוניפארם מפתחת והתחרות שאוניפארם מייצרת בשוק הישראלי, תורמות משמעותית להורדת מחירי התרופות ולהכנסתן לסל התרופות. כל זה מסייע לקופות החולים להסיר חסמים תקציביים המקשים על השגת התרופה – מה שמאפשר למטופלים לקבל רפואה טובה יותר

יעילות
מקצועיות
אנושיות
magnifiercrosschevron-down